Nářadí pro elektrikáře

spot_img

Jste zkušeným elektrotechnikem a hledáte dostupný a přehledný internetový obchod, ve kterém bude možné zakoupit měřicí přístroje všeho druhu? Pak jste tady správě! Micronix je dodavatelem sortimentu renomovaných značek, jakými jsou například Metrel, Lutron, Siglent, Rigol a mnoha dalších. U většiny z nich je obchod výhradním zástupcem, přímým dovozcem nebo vedoucím autorizovaným distributorem. Dodává jak přístroje využívané pro měření elektrických veličin, tak i přístroje pro revizní techniky. Nabídka je bohatá, pojďte do ní nahlédnout.

Přístroje pro měření elektrických veličin

Nejprve pojďme nahlédnout do skupiny, která obsahuje přístroje vhodné k měření elektrických veličin. Jedná se především o osciloskopy, multimetry či wattmetry.

Osciloskop pro měření elektrických signálů je dostupný jak digitální, tak i analogový. Jedním ze základních osciloskopů je například RIGOL DS2102A s šířkou pásma 100 MHz, vzorkováním 2 GS/s v reálném čase, citlivostí 0,5 mV ~ 10 V/dílek; 5 ns/dílek ÷ 1000 s/dílek a rozšířenými matematickými funkcemi. Vedle osciloskopů v nabídce najdete také spektrální analyzátory, případně i generátory signálů a funkcí či elektronicky řízené zdroje a zátěže

Základní multimetr je dostupný od 2 335 Kč s DPH, dokáže pracovat v těžkých podmínkách, měří U(AC) do 750V, U(DC) do 1000 V, I(AC/DC) do 20 A; R do 30 MΩ. Nabízí spoustu funkcí, jako například

V neposlední řadě na e-shopu najdete také wattmetr, kterým snadno zjistíte spotřebu domácích spotřebičů, která je nutná k jejich provozu a analyzátor sítě pro zjištění kvality dodávané elektřiny.

Přístroje pro měření neelektrických veličin

První skupinou přístrojů, která je v hojném počtu v internetovém obchodě zastoupena, jsou termokamery, které jsou vhodné pro zjištění tepelných vlastností různých objektů a je možné využít jich v oblasti stavebnictví, elektrotechniky, průmyslu, ale také v běžném životě.

Zkrátka nepřijdete ani v případě poptávky dálkoměrů, otáčkoměrů, siloměrů, tlakoměrů.

Prohlédněte si kompletní nabídku internetového obchodu a ke své práci si vyberte vše, co potřebujete, dle svých představ.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora