Potřebujete nerezové hadice a kompenzátory? Oslovte RATTAY kovové hadice s.r.o.

spot_img

Mnoho firem, které se pohybují v energetickém nebo strojírenském průmyslu, také hutní provozy, výrobci a distributoři technických a medicinálních plynů, firmy z chemického průmyslu a mnohé další, denně potřebují ke své činnosti nerezové hadice a kompenzátory.

Pokud jste i vy ti, kteří potřebují zboží právě tohoto typu, anebo vás zajímají svařovací práce, s důvěrou se obraťte na společnosti RATTAY kovové hadice s.r.o. z Liberce. Ta je součástí mezinárodní společnosti Rattay Group a má mnohaleté zkušenosti s výrobou nerezových hadic a kompenzátorů.

Kvalitní kovové hadice přímo pro vás

Společnost vyrábí kovové hadice určené pro přepravu kapalin a plynů, jež jsou odolné vysokým provozním teplotám i tlakům. Díky individuálnímu přístupu a technicky vyspělému týmu umí společnost navrhnout a vyrobit i atypické propojení dle potřeb zákazníka.

RATTA dodává výrobky pro všechny průmyslové sektory na světě, ať už mluvíme o chemickém nebo petrochemickém průmyslu, ocelářství, energetickém průmyslu nebo plynárenství. Aktivity vynakládá firma tam, kde jsou požadavky jak na kovové hadice, tak na kompenzátory.

Můžete se spolehnout, že všechny kovové hadice splňují požadavky směrnice EU 97/23 / EC, jež byla 27. 6. 2014 změněna na L189/164, tzv. směrnice o tlakových zařízeních, ať už jde o specifikaci materiálů, výrobní postupy i konstrukci.

Vybrat si můžete různé typy koncovek, typy hadic, připojení hadic i instalaci hadic.

Různé typy kompenzátorů

Vlnovcové kompenzátory vyrovnávají vzájemné pohyby potrubí vznikající tepelnými dilatacemi, posuvy půdy, vibracemi… Používají se i pro rozvod plynných a kapalných médií v širokém záběru průmyslového odvětví. Společnost RATTAY nabízí nejen nerezové, ale i gumové a tkaninové kompenzátory.

Pojďte se podívat na bližší informace na webové stránky rattay.cz.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora