Stavební stroje: Prodej prověřených strojů, mechanizace a dalšího vybavení

spot_img

Dostupné a spolehlivé stavební stroje a další strojně stavební vybavení najdete v nabídce bazaru. Ten navíc nabízí i řadu dalších služeb, díky kterým obchod proběhne hladce. Vybírat můžete ze široké nabídky, či případně prodat svůj použitý stroj.

Bazar stavební stroje

V nabídce na vás čekají použité rypadlo nakladače HYDREMA, smykové nakladače LOCUST, univerzální dokončovací stroje různých typů, vibrační technika NTC a mnohem více. Nechybní ani zánovní a použité náhradní díly, pneumatiky, lopaty, paletizační vidle a řada dalšího vybavení. Bazar stavební stroje vždy prověřuje, můžete se tak spolehnout, že dostanete funkční vybavení. Vybraný stroj vám bude předveden, případně si ho můžete i sami vyzkoušet.

Stavební stroje prodej

Pokud sháníte dostupné stavební stroje, prodej v bazaru je skvělou volbou. Součástí je také individuální dovoz na místo určení. Využít můžete financování prostřednictvím leasingových partnerů. A kromě prodeje navíc bazar nabízí i výkup. Můžete tak prodat stavební stroje a mechanizaci, které již nepotřebujete. Peníze dostanete ihned a odvoz je zařízen na náklady bazaru. V nabídce služeb najdete také protiúčet za nový a možnost inzerce vlastních použitých strojů.

Půjčovna strojů

Nabízí se i další varianta pro případ, že pro vás nákup stavebního stroje není nutností. Vybraný stavební stroj si můžete zapůjčit, a to na jakkoli dlouhou dobu dle potřeby. Samozřejmostí jsou spolehlivé a funkční stroje, které prochází pravidelně servisními prohlídkami. Cena se liší dle vybraného vybavení a doby pronájmu. Půjčit si ho můžete na jeden den, či klidně více než měsíc. Výběr tak záleží pouze na vás.

Díky službám bazaru a půjčovny stavebních strojů můžete najít příznivé řešení, pokud sháníte strojně stavební vybavení pro různé potřeby.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora