Lodní kontejnery na prodej – nové i použité modely

spot_img

Lodní kontejnery jsou oblíbené v mnoha oblastech. Hodí se totiž nejen pro přepravu, ale také skladování, či případně stavbu kanceláří, stánků a podobně. Vybírat můžete z nových i použitých kontejnerů.

Lodní kontejner

V rozmanité nabídce najdete kontejnery všech velikostí. Běžný lodní kontejner má délku 6, 12 či 13,5 metrů. Ovšem dostupné jsou také speciální kontejnery, se specifickým otevíráním a výškou. Zakoupit si můžete skladové, přepravní, či modifikované kontejnery, dále pak chladící kontejnery či bydlení z kontejnerů. Pokud kontejnery plánujete využívat spíše krátkodobě, můžete využít pronájem kontejnerů. Samozřejmostí je také zajištění dopravy zakoupených či pronajatých kontejnerů na místo určení.

Lodní kontejnery na prodej

Jedním z typů kontejnerů, které v nabídce najdete, jsou ty po jedné cestě. Jde o nové lodní kontejnery na prodej, které absolvovaly pouze jednu cestu. Mohou tedy jevit drobné oděrky způsobené přepravou, celkově jsou v perfektním stavu. Dostupné jsou ve dvou variantách – standardní a vysoký kontejner. I v tomto případě můžete vybírat z různých délek, tedy 6, 12 nebo 13,5 metru. Dále pak můžete najít speciální kontejnery, s bočním či čelním otevírání, bez střechy a podobně.

Použité lodní kontejnery

Jestliže hledáte dostupné řešení, pak zvolte použité lodní kontejnery. Jde o kontejnery s technickou způsobilostí pro další používání v námořní přepravě. Vykazují však známky užívání jako je mírná povrchová koroze, drobné promáčkliny a škrábance. Ty nijak neovlivňují funkčnost, získáte tak spolehlivý kontejner. S kvalitní dřevěnou podlahou, suchý, těsnící a uzamykatelný.

Lodní kontejnery se hodí pro různé využití, pořídit si je můžete jako sklad, dílnu, či využít nabídku modifikovaných kontejnerů pro stánky, kanceláře a bydlení.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora