Víte, kde najdete kvalitní pásové brusky i magnetické vrtačky za nízké ceny

spot_img

Ať už jsme profesionálové, řemeslníci, nebo doma kutíme ledacos pro užití v domácnosti nebo na zahradě, hodit se nám bude kvalitní nářadí. Také při opravách vozů a rekonstrukci domů se bez něj neobejdeme. Pokud rádi poznáte e-shop, kde nakoupíte výhodně a spolehlivě, určitě navštivte webové stránky nko.cz.

Pásové brusky na kov

Denně poptávaná zákazníky v tomto e-shopu je kupříkladu pásová bruska na kov v jejich mnoha provedeních. Nejprodávanější jsou stacionární pásové brusky PÁSOVEC české společnosti N.KO MACHINES. Ročně jich v tomto internetovém obchodě prodají více než 500 kusů. Protože budete potřebovat i příslušenství, obchod doporučuje sáhnout po originálních kvalitních českých brusných pásech vyráběných pro e-shop v Kolíně. Ke kvalitním se řadí také pásové brusky holandského výrobce ALMI, které zde také zakoupíte.

Chcete se nechat inspirovat? Aktuálně je nejprodávanější stolní pásová bruska na kov PÁSOVEC 100, 1 rychlostní (400 V). Je určena k efektivnímu a hospodárnému broušení dílů a obrobků z uhlíkových a nerezových ocelí, hliníku a jiných neželezných kovů, ale i dalších materiálů, např. dřeva a plastů. Již z výroby u stroje najdete integrovanou přípravu pro připojení odsávání. Výměna brusného pásu je hračkou, a to díky pákovému mechanismu napínání.  Kompaktní rozměry stroje umožňují jeho použití i v menších dílnách a nástrojárnách.

Magnetická vrtačka z Německa i Čech

Také nejedna magnetická vrtačka putuje denně z e-shopu k zákazníkům. Ročně zde prodají stovky kusů v ČR a SR, a tak mají prvenství na trhu. Pokud se zajímáte o jádrové vrátní kovu, jste tady správně. V nabídce jsou jen kvalitní magnetické vrtačky značek ALFRA ROTABEST z Německa a N.KO MACHINES z Česka.

Nejlevnější magnetická vrtačka je MINI-35, příp. ALFRA Rotabest RB 35 B. Pojďte si vybrat na nko.cz.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora