Výroba plastů – vysoká kvalita a neustálá inovace

spot_img

Plastové desky a další produkty najdou využití v mnoha různých oblastech. Ať už sháníte plastové výrobky pro jakékoliv využití, ze široké nabídky snadno vyberete to pravé. Samozřejmostí je vysoká kvalita a spolehlivý servis.

Výroba plastů

Výroba plastů je neustále inovována na základě dlouholetých zkušeností, přizpůsobí se tak různým požadavkům klientů. Vývoj plastových polotovarů je umožněn díky dobře vybavené laboratoři. Výrobce plastových desek a dalších produktů nabízí bezpečné produkty vhodné pro různé obory. Výrobky jsou nezávadné pro potraviny a vhodné pro pitnou vodu. Můžete se tak spolehnout, že získáte opravdu kvalitní produkty.

Výrobce plastů

Společnost Mepla s.r.o. je spolehlivý výrobce plastů, v nabídce najdete rozmanité produkty. Zajistí také výrobu individuálních hotových dílů z vlastních polotovarů. Vysoce moderní CNC obrábění zařízení umožňuje zhotovit rozmanité díly dle vašich údajů a výkresů. Velkoformátové CNC stroje umožňují výrobu produktů velkých rozměrů s úzkými tolerancemi. Z toho plynou různé výhody, zejména méně svárů, optimální stupeň využití materiálu a kratší čas montáže.

Krátké dodací lhůty

Kromě vysoké kvality produktů se můžete spolehnout také na špičkový servis. Výroba plastových desek je řízena flexibilně, to umožňuje krátké dodací lhůty standardních polotovarů a polotovarů pro speciální výrobu. Rozlehlé sklady u nás a v Německu zaručují rychlé dodání skladových artiklů v souladu s vámi požadovaným termínem. Společnost dále nabízí odborné poradenství, formátování polotovarů na požadované rozměry a výrobu desek s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií.

Mepla s.r.o. je spolehlivým výrobcem plastů, který nabízí vysokou kvalitu a rychlé dodání. Snadno tak získáte potřebné produkty pro svůj projekt.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora