Elektro revize: Jak probíhá a kdy je nutná?

spot_img

Revize elektrospotřebičů nejsou pouhou formalitou. Pravidelné kontroly spotřebičů prověří jejich chod, což je klíčové pro bezpečnost. Díky revizím lze včas odhalit případné závady, které jsou nebezpečné.

Elektro revize

Elektro revize spotřebičů jsou nezbytností. Jde o kontrolu, která zajišťuje bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Elektrospotřebiče se vyskytují v podstatě všude, ať už jde o veřejně přístupné prostory, či třeba průmyslové prostory. Elektrospotřebiče jsou rozděleny do několika kategorií, dle toho se také liší lhůta, během které musí proběhnout revize. Každý spotřebič prochází revizí při jeho uvedení do provozu, poté následují periodické revize.

Revize elektro

Revize elektro mají jasný postup. Obraťte se na odborníky, kteří pro vás revize zajistí. Už nebudete muset každoročně vzpomínat, zda jsou všechny revize v pořádku. Pražská Revizní se svým týmem odborníků zajistí revize včas a spolehlivě. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem a je založena revizní karta. Do té jsou zapsány naměřené hodnoty a je prověřena správná funkčnost spotřebiče. Jakmile je revize hotová, obdržíte celkovou zprávu na všechny revidované elektrospotřebiče.

Elektro revize Praha

U elektrospotřebičů ve veřejně přístupných prostorách jako jsou školy, hotely, restaurace a podobně je nutná revize jednou za 12–24 měsíců. Tato lhůta platí také pro elektrospotřebiče používané při administrativní činnosti. Spotřebiče v průmyslové a řemeslné činnosti potřebují kontrolu v rozmezí 6–24 měsíců, pokud jsou ve venkovním prostoru, lhůta se zkracuje na 3–6 měsíců. Pražská Revizní nabízí elektro revize, Praha ovšem není jediným městem, kde služeb můžete využít. Firma totiž působí po celé České republice.

Tým odborníků z Pražské Revizní pro vás zajistí veškeré revize v termínu. Nabízí také drobné opravy a návrhy řešení větších závad.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora