Prodej podílu ve firmě – poradce vám pomůže najít ideální řešení

spot_img

Prodej podílu ve firmě se může zkomplikovat, obzvláště pokud jde o prodej mezi dvěma spolumajiteli. Aby mohl celý proces proběhnout bez problému, využijte služeb zkušeného poradce, který vám se vším pomůže.

Nákup a prodej firmy

Nabídka firmy na prodej je lákavá, pokud jde o prodej podílu ve firmě, pak má často zájem druhý majitel firmy. Můžete se tak spolehnout, že firma bude ve zkušených rukách. Ovšem prodej aktivních firem je často provázen komplikacemi. Zatímco dosud jste spolupracovali, nyní každý stojíte na odlišné straně – prodávající chce prodat podíl za maximální možnou cenu, ovšem kupující má zájem koupit za cenu co nejnižší. V tomto bodě vznikají první dohady, kvůli kterým prodej nemůže proběhnout.

Role mediátora

Odborný poradce vás zastoupí při prodeji firmy. Jeho služby jsou pro prodej aktivních firem klíčové. Zatímco je firma na prodej, stále se potřebujete věnovat svým povinnostem. Abyste si nemuseli dělat starosti s prodejem a dohadovat se, odborný poradce najde řešení za vás. Krok po kroku najde vhodné kompromisy, aby mohla vzniknout dohoda, se kterou budou spokojené obě strany. Uzavření obchodu už je pak jen formalita.

Rychlý proces

U aktivní firmy na prodej je důležité, aby celý proces proběhl rychle. Firma totiž potřebuje prosperovat, což proces prodeje může komplikovat. Pokud se navíc prodej protahuje, zvyšuje se pravděpodobnost, že se objeví nenadálá životní situace, která změní podmínky prodeje, či ho případně znemožní. Abyste nemuseli zdlouhavě řešit formality a náležitosti prodeje firmy, obraťte se na odborného poradce. Jde o profesionála, který má v tomto oboru bohaté zkušenosti a se vším vám pomůže.

Prodej podílu ve firmě nemusí být nutně komplikovaný a zdlouhavý. S pomocí poradce to zvládnete snadno.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora