UNC nakladače – univerzální stroje pro různé stavby

spot_img

Na stavbách najdou využití různé stroje, přičemž právě smykem řízené nakladače jsou využívány velmi často. Díky své všestrannosti najdou využití na různých stavbách, podobně jako kolová rypadla.

UNC nakladače

Pokud hledáte toho pravého pomocníka pro práce menšího rozsahu ve stavebnictví, či třeba zemědělství a dalších oblastech, UNC nakladač je skvělou volbou. Jeho skvělá manévrovatelnost a malé rozměry umožňují využívat ho na venkovních plochách, stejně tak i uvnitř budov. Navíc díky rozmanitému příslušenství lze stroj přizpůsobit pro různé práce. Ať už jde o přepravu kusových materiálů, nakládání sypkých materiálů, či třeba hloubení rýh a kanálů.

Locust nakladače

UNC nakladače patří mezi oblíbené stroje, ovšem postupem času přišlo modernější řešení. Tím jsou smykem řízené nakladače Locust. Vychází z populární řady UNC nakladačů, přičemž nabízí ještě víc. Například revoluční řešení kolmé pozice lopaty při zdvihání ramene, které je umožněno dvojicí táhel na rameni nakladače. Dále nabízí vysoký komfort ovládání – nízkou hladinu hluku, velmi prostornou kabinu či nízkou spotřebu pohonných hmot.

Kolové rypadlo

Kromě zmíněných nakladačů je všestranným strojem, který se hodí pro různé práce, kolové rypadlo. Stroj vyhoví vašim potřebám, a to díky postavení na modulovém podvozku. Radlici a stabilizační podpěry tak lze namontovat dle potřeby. Hydrostatický vysokotlaký systém zajišťuje vysokou přesnost výkyvu a také nízkou spotřebu paliva. Vysoký hydraulický výkon si poradí s jakýmkoli úkolem. Navíc je stroj oblíbený i pro snadné obsluhování. Univerzálnost a komfort z něj dělají skvělý stroj, který najde uplatnění v mnoha oblastech.

Smykem řízené nakladače jsou všestranné a spolehlivé, což zajišťuje jejich oblibu. To lze říci také o kolových rypadlech.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora